רם הנדסה בע"ם
סיווגים תקנים ותעודות
פרוייקטים בביצוע
פרוייקטים שהסתיימו
פרוייקטים ירוקים
דרושים
ארכיון חדשות
מכתבי תודה
מכתבי המלצה והערכה
תעודות הוקרה ופרסים
 

חברת "רם הנדסה" שמה לה כמטרה להמשיך להקפיד ולשמור על איכות הסביבה,

"רם הנדסה" מצאה לנכון לנתב את ניסיונה הרב ואת משאביה לטובת שמירה והגנה על הסביבה.
90% מהפרויקטים הפעילים של החברה כיום, הם בתחום הפעילות הירוקה. חברת רם עומדת בתקן בינלאומי
 ISO 14001:2004 – מערכת ניהול סביבה.

ramgreen002


להלן מספר פרויקטים נבחרים בהם חברת רם הנדסה הקפידה על תשומת הלב לאלמנטים הירוקים ולנסיון לשלב בין צרכים הנדסיים וחשיבה עם דגש ירוק. אותה תשומת לב למושגים ורעיונות כגון "קיימות" ותפיסת חיים עם החשיבות והרלוונטיות של התחום הירוק לחיי כולנו בהווה ובעתיד הקרוב והרחוק הינם אלומת אור חיונית בהתנהלותנו המקצועית והיום יומית.

headline008

משמשים לנו כח להשראה, למוטיבציה מקצועית ואישית להצטיינות ולהצלחה
עם תג איכות ירוק וסביבתי מודגש.

headline008תשתיות מתחדשות - אנרגיה סולארית »

רם הנדסה גאה להיות חלק ממשפחה מובחרת של חברות תשתית והנדסה המציעות יכולות ייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים ירוקים רחבי היקף בתחום התשתיות המתחדשות והאנרגיה הסולארית בפרט. האנרגיה הסולארית היא אנרגיה מתחדשת, הנחשבת כמעט בלתי נדלית שהרי מקורה בקרינת השמש.

טכנולוגיית הפיכת המשאב הטבעי של השמש לאנרגיה זמינה, משתמשת במתקני אנרגיה סולארית הממירים את הקרינה האלקטרומגנטית שמגיעה מהשמש לאנרגיה תרמית או לחשמל. במדינות בהן אורה של השמש מצוי ובשפע כמו אצלנו בארץ, האנרגיה שהשמש מספקת כמעט ללא הגבלה מהווה מקור מעולה לאנרגיה ועקב ההספק הגבוה של קרינת השמש על פני כדור הארץ יש לשיטה זו פוטנציאל להפוך למרכיב משמעותי בשוק האנרגיה הלאומי שלנו כמו גם בשוק האנרגיה העולמי.רשמים מכנס סביבה ירוקה 2020 »

ב 30 במרץ 2009 השתתפנו גם אנחנו בכנס החשוב סביבה 2020, הכנס נערך במתחם הנמל המחודש בתל אביב והשתתפו בו גורמים שונים מתחומי המחקר, הפיתוח, הניהול והביצוע. שהחשיבה הירוקה וברת הקיימא הם נר לרגליהם.פרויקט האגנים הירוקים בהוד השרון »

אחד מהפרויקטים הגדולים, החשובים והייחודיים המבוצעים כעת בישראל הוא פרויקט הקמת ה"אגנים ירוקים" בהוד השרון. אגנים ירוקים הם טכנולוגיה אקולוגית, אסטטית וידידותית לסביבה שמטרתה טיהור מים. במסגרת הפרויקט, יזרים מט"ש כפ"ס/הוד השרון מים לבריכות מיוחדות. המים השפירים יעברו תהליכים של סינון ויוזרמו בחזרה לנחל קנה שמתחבר לנחל הירקון. חשיבותו והצלחתו של הפרויקט הכרחיים ונוגעים לתושבי האזור, לציבור המטיילים ולסביבה הטבעית כולה, הכוללת מיני בעלי חיים וצמחיה שקיומם והישרדותם קשורים בהצלחת הפרויקט ובשיקום הנחל.

 סינון אשפה בתחנת המעבר לאשפה שבסגולה פ"ת »

פרויקט נוסף שמנהלת החברה עבור "רכבת ישראל", הינו תחנת מעבר לאשפה באזור צומת סגולה שבפ"ת. ביוזמתה של "רם הנדסה", הפך אתר העבודה לפרויקט בעל חשיבות סביבתית, זאת באמצעות  סינון אשפה על ידי נפה מיוחדת ויחידה מסוגה בארץ, אשר הוצבה בשטח, ומפרידה מהפסולת הביתית חומרים (פלסטיק, ניילון) אשר מופנים למחזור.

 

 פרוייקט השכונות הירוקות בכפר סבא »

בנוסף מבצעת "רם הנדסה" את עבודות התשתית ופיתוח של השכונות הירוקות במתחם 60/80 בעיר כפר סבא. לראשונה בארץ תוקמנה שכונות ירוקות שתכלולנה מערך סילוק אשפה תת קרקעי, מערכות מחזור מים, מערכות בידוד מתקדמות ואלמנטים ירוקים נוספים.


הנדסה אזרחית עבודות תשתית תכנון, ביצוע, פיקוח ניהול פרויקטים הנדסיים בניית תשתיות יזמות נדל"ן בנייה למגורים
בניית אתרים - Upsite group בניית אתרים אפסייט